O cyklu koncertów
fot. Robert Sawicki

Nagrody

„Rzeka Muzyki” zdobyła II nagrodę w ogólnopolskim konkursie prestiżowego czasopisma „Brief”  za „NAJLEPSZE WYDARZENIE LATA 2015” w kategorii WYDARZENIE MUZYCZNE.
 

To ogromny, niespodziewany sukces projektu finansowanego przez Miasto Bydgoszcz, który jak potwierdzają teraz niezależni eksperci, z lokalnego cyklu koncertów staje się znaczącym w kraju festiwalem.

Analizy i oceny merytorycznej nadesłanych zgłoszeń dokonało jury pod przewodnictwem Czesława Langa w składzie: Elżbieta Wąsowicz-Zaborek - wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Aleksandra Piszczorowicz - Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Totalizator Sportowy, Marlena Dunin- Michałowska - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej, Anna Nowakowska - blogerka StrefaMICE.pl, członek Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz Grzegorz Kiszluk - redaktor naczelny magazynu "Brief"

Kryteria oceny komisji konkursowej dotyczyły oryginalności i innowacyjności pomysłu, wpływu wydarzenia na wzmocnienie wizerunku miasta. Pod uwagę brane było to, w jaki sposób projekt wpisuje się w DNA miasta i strategię jego rozwoju, jakie narzędzia marketingowe zostały wykorzystane, a także: estetyka elementów wizualizacji oraz sukces organizacyjny przedsięwzięcia.

Cieszymy się bardzo, że „Rzeka Muzyki”, na którą zaprasza Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski została doceniona jako ciekawy, dobrze zrealizowany pomysł, który w szczególny sposób przyczynia się do budowania marki miejsca.

To wspaniałe wyróżnienie traktujemy niemalże jako zwycięstwo, tym bardziej mając świadomość, że uhonorowane I miejscem „Żywiec Miejskie Granie Na Maltańskiej Scenie Muzycznej” oraz „90’s Festival” to przedsięwzięcia z dużym rozmachem i co najmniej kilkukrotnie większymi budżetami.

Pragniemy serdecznie Państwu, naszej wspaniałej Publiczności, Artystom, Partnerem i Patronem,  podziękować za współtworzenie projektu. Przyznana nagroda to nasz wspólny sukces!

Więcej:
http://www.brief.pl/artykul,3507,european_rover_challenge_najlepszym_wydarzeniem_lata_2015.html